Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Заезжий молодец (2014) смотреть онлайн / Серіал Заїжджий молодець онлайн

Заезжий молодец (2014) смотреть онлайн / Серіал Заїжджий молодець онлайн
Жанр:З
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:3167


Краткое описание:

Головна героїня фільму «Заїжджий молодець» - жінка на ім'я Лариса. Вона давно вже розчарувалася в чоловіках і навчилася бути сильною. Всі свої проблеми вона вирішує сама. Справжнього жіночого щастя героїня не відчуває, і всі її думки спрямовані на вирішення побутових питань та заробіток грошей. Поодинці Лариса займається вихованням сина - підлітка. Хлопчик ріс без батька, тому не знає, як бути справжнім чоловіком. Важкий вік робить з нього неслухняного хама, який постійно ображається на матір за недостатньо забезпечене дитинство. Лариса розуміє, що провиною всьому юнацький максималізм і намагається сильно не ображатися на сина. 

Приймати складні рішення в поодинці Лариса давно вже звикла. Вона навіть здатна цвях забити і зробити невеликий ремонт домашніх дрібниць. Таке життя її втомила, але жінка намагається поменше думати про свою долю, щоб сильно не засмучуватися. Так вийшло, що у Лариси навіть немає подруг, з якими можна було б посидіти поговорити, на долю поскаржитися. Є лише знайомі сусідки, яким Лариса сильно не хоче відкриватися. Одна з сусідок має корисливий план за участю головної героїні. Бажаючи заволодіти будинком Лариси, сусідка зводить її зі своїм племінником по імені Олег, щоб той умовив героїню продати будинок. Олег в свою чергу справжній дурнуватий солдафон, який явно не блищить своїм розумом. Але Лариса все ж намагається побудувати з ним стосунки, дуже вже вона втомилася від самотності. Змова дурнуватих сусідів швидко розкрився, і Олег, залишивши на серце Лариси ще одну рану, швидко зник з її життя. 

Тепер головна героїня ще більше розчарована в житті, вона навіть не уявляє, як тепер дивитися в очі чоловікам, коли всі вони приносять їй біль. Дівчина вже не вірить, що є істинні чоловіки, з якими можна було б відчути себе слабкою, беззахисною, і головне - шанованою і улюбленою. 

Йдучи вулицею, Лариса побачила дивну картину. Представники поліції причепилися до чоловіка і заарештували його за відсутність документів. Жінка пошкодувала незнайомця і вирішила зробити добру справу - внести за нього заставу. Забувши про цю ситуацію, вранці відкривши двері своєї квартири, Лариса побачила того нещасного незнайомця. Він попросив у неї притулку, чим дуже розлютив господиню. Випадковість це чи подарунок долі, стане ясно пізніше. Незнайомець зіграє величезну роль в житті Лариси, але поки що вони про це не знають. Щастя постукає в будинок жінки тоді, коли вона цього зовсім не очікувала.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Заезжий молодец (2014) смотреть онлайн / Серіал Заїжджий молодець онлайн
Скачать бесплатно Заезжий молодец (2014) смотреть онлайн / Серіал Заїжджий молодець онлайн
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль