Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Практика смотреть сериал онлайн все серии / Серіал Практика 2014 онлайн всі серії

Практика смотреть сериал онлайн все серии / Серіал Практика 2014 онлайн всі серії
Жанр:П
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:11910


Краткое описание:

Медична тематика в світовому кінематографі досить часто стала обіграватися останнім часом. Багатьох телевізійних глядачів привертає оригінальний гумор представників даної сфери діяльності, але не так часто в програмі передач можна зустріти справжнісіньку медичну драму. Саме представником даного нового і абсолютно точно оригінального жанру є серіал під назвою «Практика». 2014 року

Головною героїнею представленого серіалу онлайн є молода, але вже досить досвідчена представниця хірургії Євгенія Корольова. Протягом досить тривалого проміжку часу їй вдавалося без особливих проблем справлятися навіть з найскладнішими лікарськими завданнями. Публіка цілком може зійтися в думці про те, що основною запорукою успіху хірурга стала повна відсутність зовнішніх дратівливих чинників. Природно, рано чи пізно безхмарна лікарська практика залишається в минулому. На цей раз дані зміни в житті головної героїні стали прямим наслідком приїзду в лікарню нового завідувача з Москви Іллі Соколова. 

Як це зазвичай відбувається, новий начальник на черговому місці роботи різко починає наводити власні порядки, адже його попередник нібито погано стежив за порядком і дисципліною всередині представленого медичного закладу. Євгенії дуже складно знайти спільну мову з новим безпосереднім керівником, що поступово призводить до різних безглуздим ситуацій і справжнісіньким конфліктів між представниками однієї і тієї ж професії, які перебувають на різних управлінських рівнях. 

Постійна практика лікарів відволікає їх свідомість від реально подій. Справа в тому, що головні герої представленого серіалу який можна дивитись всі серії онлайн поступово починають відчувати одне до одного справжнісінькі любовні почуття. Ніхто з них не може зізнатися самому собі в цьому, але рано чи пізно такий виток подій повинен буде перерости у щось більше. Це розуміють не тільки доктора, але і численні телевізійні глядачі, які стежитимуть за подіями в даній захоплюючій історії.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Практика смотреть сериал онлайн все серии / Серіал Практика 2014 онлайн всі серії
Скачать бесплатно Практика смотреть сериал онлайн все серии / Серіал Практика 2014 онлайн всі серії
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль