Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Обнимая небо 2014 смотреть онлайн / Серіал Обіймаючи небо дивитись всі серії (Інтер)

Обнимая небо 2014 смотреть онлайн / Серіал Обіймаючи небо дивитись всі серії (Інтер)
Жанр:О
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:7026


Краткое описание:

Драматичний серіал «Обіймаючи небо» онлайн оповідає про людей, розлучених обставинами війни на довгі роки. Це були часи, коли діти рано дорослішали й дивилися на світ тверезо, бо так їх вчили. Безтурботні десятикласники Женя і Ваня вміли цінувати час, проведений разом у знайомій обстановці. Вони звикли до метушливого розпорядком, але навіть у ньому їм вдавалося знаходити відраду усамітнення. Безневинне почуття симпатії переростає в серйозну тягу. 

Незважаючи на це хлопці розуміють, як важливо не забутися у вирі нових відчуттів. Набагато важливіше зуміти бути корисним Вітчизні. Між тим війна ненаситно «поглинає» юні і довірливі серця, розбиваючи їх на друзки. Вона має намір розводить закоханих, випробовуючи їх відносини. Кожен герой повністю віддається роботі: Ваня Котов йде по стопах батька в винищувачі, а Женя Лугова присвячує себе виходжуванню важко поранених бійців. Вона стає досвідченим хірургом, повидавшим за своє недовге життя безліч жаху і які витерпіли паралізуючий страх. Серіал Обіймаючи небо наочно демонструє, як війна зрощує людей, перетворює їх в сильних і вольових. Але все коли-небудь повертається на круги своя. Так і доля повернула бумерангом «недопиту» любов. 

Втрачене щастя може знову розраховувати на зміст, тільки чи зуміє воно вижити в ці страшні хвилини, коли кругом гинуть люди і царює безвладдя? Женя і Ваня - не колишні молодики. Це навчені досвідом і визначилися в поглядах люди. Вони вже сприймають теплі почуття по-іншому: романтика для них - це міфічне породження розуму. Але дитячі спогади не так легко прибрати з голови. Ці образи, хвилювання, ілюзії ... Що обіцяє їм майбутня зустріч? І як вони відреагують на нові обставини, звівшого їх ще раз обличчям до обличчя? Дізнаєтесь подивившись всі серії серіалу 2014 року

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Обнимая небо 2014 смотреть онлайн / Серіал Обіймаючи небо дивитись всі серії (Інтер)
Скачать бесплатно Обнимая небо 2014 смотреть онлайн / Серіал Обіймаючи небо дивитись всі серії (Інтер)
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

написал:
отличный сериал

--------------------

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль