Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Майские ленты (2014) смотреть онлайн / Серіал Травневі стрічки онлайн

Майские ленты (2014) смотреть онлайн / Серіал Травневі стрічки онлайн
Жанр:М
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:4723


Краткое описание:

Оригінальний сюжет мелодрами взятий за основу фільму Шлюбні танці, в якому переплітаються кілька дуже дивних історій, які розповідають глядачеві про щасливих союзах молодих, але в той же момент і про нещасних союзах. Щоразу герої фільму очікують від життя чогось нового, нових відчуттів, які змогли б перевернути їх життя, як вони вважають. Деякі герої фільму не розуміють, що щастя вже в їх руках, яке потрібно просто зуміти зберегти. На противагу всьому, герої картини чекають змін у своєму житті, змін, в той час, як кохана людина знаходиться поруч. Питається, навіщо потрібно щось міняти, коли і так все добре в житті? 

В основі сюжету історія життя двох подруг по імені Лена і Ольга. Все життя кожна з героїнь шукає свою любов, перебираючи різних чоловіків. Безліч розставань, нових знайомств супроводжує протягом життя і тієї й іншої героїні. Безліч чоловіків вони намагалися змінити, але з цього нічого не вийшло. І Ольга, і Лена робили все, щоб їх відносини знайшли сенс, стали довговічними, але, на жаль, нічого з цього не вийшло. Дівчата залишилися самотніми. У фільмі розповідається про саме затятих холостяків по імені Максим, який доставляє своїй матері зайві клопоти і турботи. Мати переживає, що син ніколи не одружиться, турбується про його майбутнє. Тільки через це Максиму доводиться піти на обман і представити дівчину Олену в якості своєї нареченої перед його матір'ю, щоб та перестала переживати і була впевнена, що син скоро одружується. Насправді, Лена була попросту помічницею Максима по господарству. Але чого не зробиш, щоб мати заспокоїлася і перестала переживати за своє дитя. 

Також в серіалі описується життєва історія подруги Олени, дівчини на ім'я Тетяна. Тетяна самотужки виховує 15 річну Ліку, дівчинку, яка наділена від природи занадто імпульсивним характером. Тетяна є кар'єристкою, якій нічого більш в житті не потрібно, крім її роботи. Найбільше турбує Тетяну життя її дочки, адже її дитя повторює помилки молодості матері. Дівчинка починає зустрічатися з музикантом. Як же здивована стає Тетяна, коли її дочка, будучи зовсім юною, приводить у дім нема кого Стефана, який раніше закохався в Тетяну. Крім того, хлопець є практично ровесником Тетяни. Тут же описується історія Ольги, яка доживає останні днинки в шлюбі з Русланом, якого вона вважає аж надто прісним

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Майские ленты (2014) смотреть онлайн / Серіал Травневі стрічки онлайн
Скачать бесплатно Майские ленты (2014) смотреть онлайн / Серіал Травневі стрічки онлайн
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль