Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Снайперы : ЛЮБОВЬ ПОД ПРИЦЕЛОМ смотреть онлайн / Серіал Снайпери: ЛЮБОВ ПІД ПРИЦІЛОМ дивитись онлайн

Снайперы : ЛЮБОВЬ ПОД ПРИЦЕЛОМ смотреть онлайн / Серіал Снайпери: ЛЮБОВ ПІД ПРИЦІЛОМ дивитись онлайн
Жанр:Л
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:8992


Краткое описание:

Вже на самому початку цього тижня 17 грудня, Вас чекає незабутня прем'єра нового військового російського серіалу, де протягом восьми серій перед нами розгорнеться справжня драма під назвою "Снайпери: Любов під прицілом". У картині глядачі зможуть дивитися за розвитком подій, де справжнє кохання красеня, утвореного німця до російської дівчини порушила війна, вони опинилися по різні сторони і тепер смертельні вороги. У головній ролі в картині знімалася зірка вітчизняних серіалів Тетяна Арнтгольц і всіма улюблений герой з ментовських воєн Олександр Устюгов. 

Вони познайомилися в далекому 1939 році, і десятикласниця Катя закохалася у свого однолітка з Німеччини Олександра. Вони відчували найсильніші почуття один до одного, оскільки молодість і краса завжди диктують людям свої правила, і дані почуття можна назвати цілком природним явищем, навіть незважаючи на те, що вони з різних країн і різних соціальних верств. Хоча критики вже сперечаються, що подібної історії не могло статися в тоталітарному СРСР, так як країна була закрита глухою стіною від зовнішнього світу, але перед нами як завжди художній вимисел. 

І ось війна розлучила їх назавжди, тепер вони снайпери, і виживе тільки один з них. У 1943-му році під час визволення Дніпропетровська, вони ведуть справжній смертельний поєдинок поблизу замінованої гідроелектростанції, яку будь-яку ціну поставлено завдання врятувати від вибуху. Хто з них переможе в цій сутичці? Невже любов до Батьківщини сильніше найсильніших почуттів, жаги до життя і справжньої любові. З цього моменту вони тільки в приціл гвинтівки будуть дивитися на свого коханого.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер

Скачать бесплатно Снайперы : ЛЮБОВЬ ПОД ПРИЦЕЛОМ смотреть онлайн / Серіал Снайпери: ЛЮБОВ ПІД ПРИЦІЛОМ дивитись онлайн
Скачать бесплатно Снайперы : ЛЮБОВЬ ПОД ПРИЦЕЛОМ смотреть онлайн / Серіал Снайпери: ЛЮБОВ ПІД ПРИЦІЛОМ дивитись онлайн
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль