Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Сериал Письма на стекле 2014 смотреть онлайн / Серіал Листи на склі дивитись онлайн 1-16 серія

Сериал Письма на стекле 2014 смотреть онлайн / Серіал Листи на склі дивитись онлайн 1-16 серія
Жанр:Л
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:18263


Краткое описание:

Серіал Листи на склі показує в своєму сюжеті людей які не бачать просвітку в особистому житті, проте потрібно продовжувати боротися за місце під сонцем, не дивлячись на те що доля постійно підносить неприємні сюрпризи, посилаючи неприємності й труднощі. 

У дівчини Аліни приємна зовнішність, вона трудиться в клініці медсестрою, живе в невеликому місті. В один день жінка яка лікувалася у них в лікарні, знайомить дівчину зі своїм молодим родичем. Так зав'язався бурхливий роман, вони без розуму від один одного. Хлопця звати Максим, він душі в ній не чує, приділяючи коханої все свій час. З особливостей їхніх стосунків можна відзначити те що хлопець ночами пише на склі вікна дівчини свої листи, коли прокинувшись героїня читає його твори, їй стає світліше на душі. 

Але неприємності не змусили себе довго чекати, незабаром інша дівчина Рита працююча теж у лікарні, має намір відбити нареченого Аліни. Вся справа в тому що раніше вони були разом, і почуття її повернулися. Суперниця з серіалу Листи на склі онлайн не здається і робить все щоб розлучити закоханих. Вона задумує хитрість з метою сварки героїв, і в неї виходить втілити свій підступний план. Аліна сильно засмучена, і так вийшло що зопалу вона проводить ніч з хлопцем на ім'я Гліб, з яким нещодавно познайомилася. Пізніше вона дізнається що того є дружина. Це була просто помилка адже любов до Максима нікуди не пішла. Правда завжди рано чи пізно відкривається і Аліни намір помириться з хлопцем, поспішає в клуб заради зустрічі з ним. Але там трапляється страшна трагедія, під час пожежі її улюблений вмирає, так само і мати героїні. Це непоправна втрата для жінки, в одночас вона позбавляється відразу двох дорогих людей, єдине що зупиняє від самогубства героїню це ви зможете побачити в серіалі Листи на склі 2014 року всі серії онлайн 1-16

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Сериал Письма на стекле 2014 смотреть онлайн / Серіал Листи на склі дивитись онлайн 1-16 серія
Скачать бесплатно Сериал Письма на стекле 2014 смотреть онлайн / Серіал Листи на склі дивитись онлайн 1-16 серія
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль