Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Сериал ЯСМИН 2014 смотреть онлайн / Серіал Ясмін дивитись онлайн всі серії

Сериал ЯСМИН 2014 смотреть онлайн / Серіал Ясмін дивитись онлайн всі серії
Жанр:Я
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:1614


Краткое описание:

Серіал Листи на склі показує в своєму сюжеті людей які не бачать просвітку в особистому житті, проте потрібно продовжувати боротися за місце під сонцем, не дивлячись на те що доля постійно підносить неприємні сюрпризи, посилаючи неприємності й труднощі. 

У дівчини Аліни приємна зовнішність, вона трудиться в клініці медсестрою, живе в невеликому місті. В один день жінка яка лікувалася у них в лікарні, знайомить дівчину зі своїм молодим родичем. Так зав'язався бурхливий роман, вони без розуму від один одного. Хлопця звати Максим, він душі в ній не чує, приділяючи коханої все свій час. З особливостей їхніх стосунків можна відзначити те що хлопець ночами пише на склі вікна дівчини свої листи, коли прокинувшись героїня читає його твори, їй стає світліше на душі. 

Цей серіал повідає нам про три красунях з Росії, як вони по різних збігом обставин приїхали до столиці Туреччини - прекрасний Стамбул. Приміром, одна з них, дівчина Марія, одного разу засумнівавшись у вірності свого чоловіка, а разом з цим у відданості своєї рідної сестри вирішила виїхати з країни в пошуках майбутнього принца. Ксенія вважається тією дівчиною, яка одного прекрасного дня закохалася відпочинку в турецького хлопця, а тепер вона хоче приїхати до нього і перевести відносини на якийсь новий рівень. А Лена усіма силами намагається зайнятися в Стамбулі готельним бізнесом, і через це переїхала до цього міста для здійснення своєї заповітної мрії. Одного дня в підвал готелю, де на даний момент працює Олена, підкинули труп однієї повії, яку звали Ясмін. Трохи пізніше виявилося, що їй перерізали горло саме в цьому готелі. Поступово з розвитком подій проясниться, що пару десятків років тому в цьому будинку працювала господиня, яку звали Ясмін. Ось що дивно, вона зустріла свою смерть так само як і ця дівчина. Під час розслідування старого вбивства виконавця цього так і не змогли знайти. Розслідуючи даний злочин, виявилося, що більшість тих, хто в ті часи працював з господинею цього готелю, ще до сих пір живі і займають досить таки високі пости. Тепер наші героїні дуже добре розуміють, що це злочин неодмінно пов'язане зі старими подіями. Дівчата також усвідомили, що їх життя почало змінюватися тільки до гіршого, але їм потрібно буде поборотися щосили за свою правоту, щоб залишитися в живих.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Сериал ЯСМИН 2014 смотреть онлайн / Серіал Ясмін дивитись онлайн всі серії
Скачать бесплатно Сериал ЯСМИН 2014 смотреть онлайн / Серіал Ясмін дивитись онлайн всі серії
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль