Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Если ты не со мной 2014 / Дивитись серіал Якщо ти не зі мною

Если ты не со мной 2014 / Дивитись серіал Якщо ти не зі мною
Жанр:Я
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:2160


Краткое описание:

Прем'єрний показ захоплюючого російського телесеріалу «Якщо ти не зі мною» відбувся на телеканалі України від 1 березня 2014 року. Ігор Міжжухін став головним режисером картини. Сам Ігор Олексійович народився 4 лютого 1962 року. Під час навчання на акторському факультеті ГІТІСу пройшов майстерню Елліни Бистрицької. Потім, він деякий час працював у міському театрі юного глядача. З його участю пройшли зйомки популярних фільмів «Записки божевільного», «Що сказав небіжчик», «Роздягнені». У 2000 році під його керівництвом вийшов фільм «Джинн-тонік», сценарій до якого він написав особисто. Тривалий час він працював на телеканалі ТВЦ над зйомками програми «Настрій». в 2002 році відбулася прем'єра телепроекту «Вовочка», сценарій до нього знову особисто створював режисер Міжжухін. 

Над сценарієм кінострічки «Якщо ти не зі мною» трудилися Ольга Нестерова та Олександра Ноткін. Продюсерською діяльністю займалися Ірина Смирнова і Олександр Кушаев. У головних ролях знімалися Тетяна Космачева, Ілля Алексєєв, Сергій Комаров, Ірина Пуліна та багато інших. 
Головна жіноча роль дісталася Сессіль Свердлова. Актриса народилася 4 листопада 1987. Після закінчення школи, вона переїхала до Франції, де і проживала певний час. У 2009 році вона закінчила майстерню ГІТІСу С.Женовача. 

Михайлу Пшеничному дісталася головна чоловіча роль. Талановитий актор народився 1989 році. У 2010 році він пройшов навчання на курсі Ю. Н. Мажуги на базі Київського національного університету театру, телебачення і кіно ім. Карпенко-Карого. В цей же час він починає працювати в театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра в місті Києві. 

У центрі сюжету телесеріалу «Якщо ти не зі мною» знаходиться молода, красива і вільна циганка Заріна. Син барона закоханий у дівчину до безпам'ятства, але вона не відчуває до нього відповідних почуттів. Дівчина закохується в простого хлопця, котрий не цигана і втікає з ним до столиці. Молоді люди насолоджуються взаємними почуттями, не підозрюючи, скільки їм треба пережити. 

Зрада друзів, злоба і помста табора - все це ще тільки чекає закоханих на життєвому шляху. Як вони впораються з усіма труднощами і чи збережуть свою любов, дивіться в телесеріалі «Якщо ти не зі мною».

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Если ты не со мной 2014 / Дивитись серіал Якщо ти не зі мною
Скачать бесплатно Если ты не со мной 2014 / Дивитись серіал Якщо ти не зі мною
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль