Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Гюльчатай. Ради любви смотреть онлайн 2014 / Серіал Гюльчатай - 2. Заради любові онлайн дивитись всі серії

Гюльчатай. Ради любви смотреть онлайн 2014 / Серіал Гюльчатай - 2. Заради любові онлайн дивитись всі серії
Жанр:Г
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:1617


Краткое описание:

Знаменита історія дівчини на ім'я Гюльчатай продовжує виходити на вітчизняні телеекрани. Багато глядачів вже були знайомі з представленим персонажем по попередньому сезону однойменного серіалу. Правда, в його кінці, авторами так і не була повністю розкрита таємниця і всі дивацтва в житті дівчини. Загалом, кінострічка під назвою «Гюльчатай-2. Заради любові »здатна, вразити своєю унікальністю величезна кількість глядачів в нашій державі. 

Як відомо, в попередній частині даного фільму, головніший герої Вітя і Гуля одружилися. Тепер вони разом виховують маленького Сашка, а їх відносини цілком можна назвати наближеними до ідеалу. Тим не менш, єдина проблема заважає нашим героям повною мірою отримувати задоволення від життя. Справа в тому, що Гуля ніяк не може завагітніти, а це означає тільки те, що спільні діти у цих хлопців цілком можуть залишитися лише заповітними мріями. 

Тим часом, інші персонажі у фільмі «Гюльчатай-2. Заради Любові »також живуть окремо. Приміром, паша одружився з Жанною. Незважаючи на минулі відносини, їх подружнє життя все більше наповнюється ревнощами, безпричинними сварками і регулярними зрадами. Через це, Павло став прекрасно розуміти те, що свого часу він все-таки втратив ту єдину дівчину, яка могла б прикрасити його життя. Єдиною втіхою даного персонажа є його власний син, з яким йому ніхто не забороняє регулярно спілкуватися. 

Безумовно, Гуля рада тому, що Сашко може отримувати справжню радість від спілкування зі своїм рідним батьком. Правда, такі щасливі моменти трохи затьмарили свідомість дівчини. Вона перестає помічати те, що Вітя поступово віддаляється від неї. Причому, головною причиною цьому служить відсутність спільних дітей. 

У певний момент, головній героїні стає зрозуміло те, що саме паша більше їй подобається. Причому, батько її дитини вже встиг покаятися і кілька разів просив її про відновлення відносин. Таким чином, Гуля в певний момент стає перед хибним вибором. 

З одного боку щаслива сім'я з Віктором, а з іншого повноцінна осередок суспільства, де син росте разом зі своїми біологічними батьками. Крім того, тільки рідний батько може подарувати Саші найбільшу кількість радості, щастя і любові. Так що, картина під назвою «Гюльчатай-2. Заради любові »повністю відповідає своєму статусу захоплюючій мелодрами.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Гюльчатай. Ради любви смотреть онлайн 2014 / Серіал Гюльчатай - 2. Заради любові онлайн дивитись всі серії
Скачать бесплатно Гюльчатай. Ради любви смотреть онлайн 2014 / Серіал Гюльчатай - 2. Заради любові онлайн дивитись всі серії
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль