Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Муж счастливой женщины 2014 смотреть онлайн / Чоловік щасливої ​​жінки 2014 дивитись онлайн

Муж счастливой женщины 2014 смотреть онлайн / Чоловік щасливої ​​жінки 2014 дивитись онлайн
Жанр:Ч
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:1780


Краткое описание:

Олександр з фільму Чоловік щасливої ​​жінки вважає, що життя вдалося, тому, що до 40 років він працює одним з керівників охоронної фірми, а вдома на нього чекає любляча і прекрасна дружина. Все б нічого, але дружина починає відчувати себе кинутою і що почуття між ними згасли. В один прекрасний вечір вона приходить з величезним букетом троянд. Сашу даний факт трохи насторожив, але йому було досить банальна відповідь дружини. А ось вже на наступний день будинок виявився порожній, він виявив тільки записку, що дружина поїхала до мами, тому, що вважає, що їм слід пожити окремо один від одного. Олександр перебував у сум'ятті, адже довгі роки він відчував надійний тил за собою і домашній затишок. 

В цей же час Саша отримує від начальника відповідальне доручення: кілька разів проводити одну дівчину додому після роботи через те, що до неї наполегливо чіпляється місцевий хуліган, а заодно і пояснити йому, що краще йому обходити її десятою дорогою, інакше будуть великі неприємності . 

Виконуючи специфічне і досить приємне завдання, він зауважує в парку свою дружину. Але вона не одна, її супроводжує галантний кучерявий кавалер. Дружина піддалася чарам поета, який усипав її квітами та словами про кохання.Але й сам Олександр стає жертвою жіночої підступності: його провідник таким способом намагається домогтися його розташування. Чи витримають довголітні почуття таке випробування? дивіться в серіалі Чоловік щасливої ​​жінки 2014

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Муж счастливой женщины 2014 смотреть онлайн / Чоловік щасливої ​​жінки 2014 дивитись онлайн
Скачать бесплатно Муж счастливой женщины 2014 смотреть онлайн / Чоловік щасливої ​​жінки 2014 дивитись онлайн
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль