Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Быть собой (2015) смотреть онлайн / Серіал Бути собою дивитись онлайн

Быть собой (2015) смотреть онлайн / Серіал Бути собою дивитись онлайн
Жанр:Б
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:1151


Краткое описание:

Олена Воробйова, дівчина бальзаківського віку, розчарувалася у власному житті. Тепер їй шкода, що немає можливості все змінити. Скільки разів молода тридцятирічна жінка поводилась неправильно! Але, як кажуть, ми маємо те, що заслуговуємо. У всіх своїх помилках і неправильних діях їй нема кого звинувачувати. Олена винна лише сама. Надто вже часто вона покладалася на думку оточуючих. Несподіване знайомство з відомим лікарем душ, психотерапевтом доктором Нежданової, стає рятівним для неї. Своєрідний і харизматичний доктор, не позбавлений чарівності, вирішує допомогти Олені.

За рекомендацією доктора дівчина складає список всіх миттєвостей з минулого життя, які болісні для неї навіть через багато років і які вона хотіла б змінити. Не відаючи про те, що буде далі, Олена виконує прохання психотерапевта і ... несподівано для себе переміщається в минуле. Як виявилося, Нежданов відправив дівчину саме туди. Так, у неї з'являється шанс все змінити. Тепер вона має можливість керуватися голосом власного серця, а не слухатися цілком рад сторонніх. Вистачить покладатися на чужу думку, пора Бути собою та будувати власне життя.

Чи зможе Олена Воробйова скористатися наданою можливістю виправити свої помилки і відновити все те, що було неправильним? Що втратить, що знайде вона в результаті цієї епопеї? А може цей фільм зовсім не про це? Про все це можна дізнатися, подивившись серіал «Бути собою».

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер

Скачать бесплатно Быть собой (2015) смотреть онлайн / Серіал Бути собою дивитись онлайн
Скачать бесплатно Быть собой (2015) смотреть онлайн / Серіал Бути собою дивитись онлайн
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

написал:
что надо?

--------------------

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль