Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Несломленный (2015) в HD / Фільм Незломлений дивитись онлайн

Несломленный (2015) в HD / Фільм Незломлений дивитись онлайн
Жанр:Історичні
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:2220


Краткое описание:

Режисером історичного фільму «Незломлений» є Анджеліна Джолі, і це її перший фільм. Сюжет повністю заснований на реальних подіях. І мова тут піде про американця на ім'я Луї Замперіні. Глядачі побачать всю його важку і неймовірну життя, починаючи з підліткового віку. І так, Луї будучи юнаком, живе в непростій обстановці 20-х років. Його кілька разів ловили на крадіжках, також він брав участь у кулачних боях за гроші. Але у нього була особливість, яку помітили на стадіоні. Луї вразив усіх видатними результатами в бігу. І незабаром, Луї входить до складу еліти американського спорту. У 1936 році наш герой виступає на Олімпіаді в Берліні, і тут він знаходить розташування у самого Гітлера.

На наступній Олімпіаді в 1940 році, Луї вирішив поставити рекорд, але почалася війна, і йому довелося стати не спортсменом, а артилеристом на бомбардувальнику. У травні 1943 році Луї разом з двома іншими товаришами розшукували над океаном зниклий літак, але двигун їх літака несподівано відмовив. Так, вони опиняються посеред океану на маленькому флотіке. 47 днів вони провели в океані, знемагаючи від голоду, спраги і відбиваючись від акул. Але нарешті, вони виявляються поряд з островом. Правда, тоді вони ще не знали, що його контролюють японці. Луї виявляється в концтаборі, ледь не доживши до 1945 року.

По поверненню додому, Луї одружується на Синтії Епплуайт. Але спогади нікуди не дінуться, і вони будуть його мучити все життя.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Несломленный (2015) в HD / Фільм Незломлений дивитись онлайн
Скачать бесплатно Несломленный (2015) в HD / Фільм Незломлений дивитись онлайн
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль