Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Залізна людина 3 дивитись онлайн 2013

Залізна людина 3 дивитись онлайн 2013
Жанр:Бойовик
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:22284


Краткое описание:
Фільм "Залізна людина 3" ( англійська назва Iron Man ) знятий режисером Шейном Блеком . Його прем'єра очікується 2 травня 2013 . Це буде третій фільм в серії історій , що розповідають про супер героя Залізній людині та п'ятою прем'єрою фільму в якій Старк виступає в ролі головного героя. Так само це сьомий фільм у рамках кінематографічної всесвіту Marvel. Але всі ці картини об'єднані однією загальною сюжетною лінією. Виконавець головної ролі той же, що і попередніх частинах - це Роберт Дауні -молодший. Офіційний синопсис картини народився 18 жовтня 2012 року. У ній буде оповідати про нахабне , але досить геніального інженера на ім'я Тоні Старк / Залізна людина, яка стикається з ворогом , що не знають кордонів. У той час , коли ворог знищить все, що належить героєві , він відправиться на пошуки лиходіїв. Для його характеру це подорож буде справжнім випробуванням. Не чекаючи на ніякої допомоги , Старк повинен буде цілком покластися на свої винаходи та розробки , застосувати винахідливість і задіяти інстинкти , щоб врятуватися і захистити людей , які йому близькі. Намагаючись потрапити додому , герой нарешті знаходить відповідь на питання , який його вже давно мучить . насправді костюм - це його частина або він сам є частиною свого костюма ? 

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Залізна людина 3 дивитись онлайн 2013
Скачать бесплатно Залізна людина 3 дивитись онлайн 2013
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

написал:
СУПЕР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------
javascript://" rel="nofollow" class="" style="display:none" onclick="new _uWnd('AddC', 'Додати коментар', -550, -100, {autosize:1, closeonesc:1, resize:0 }, {type:'POST', url:'/index/58-1', data:{sdata:ssdata[scurrent], soc_type:scurrent } }); return false;Спам

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль