Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Фильм Навстречу шторму 2014 смотреть в HD / Фільм Назустріч шторму дивитись онлайн

Фильм Навстречу шторму 2014 смотреть в HD / Фільм Назустріч шторму дивитись онлайн
Жанр:Бойовик
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:8070


Краткое описание:

Дія фільму розгортається в невеликому американському містечку під назвою Сілвертон. Саме цей район став епіцентром безпрецедентного, небаченого торнадо. Старшокласники закінчують навчання, їм вручають атестати. Саме в цей момент починається небаченої сили шторм. Підлітки укриваються в будівлі школи. Але цей торнадо нещадний, він найсильніший в історії США. Шансів у дітей врятуватися мало. Але група школярів все ж вдається сховатися, але їх укриття нестабільно. Тим, часом вже весь Сілвертон охоплений руйнівними торнадо. Багато шукають укриття, але деякі, так звані «мисливці за торнадо» не ховатимуться, вони поїдуть в самий епіцентр шторму, щоб вивчити характер природної стихії, зробити незабутні кадри, зафільмувати торнадо або просто отримати кінську дозу адреналіну. 

В цей час старшокласники намагаються врятуватися, в будівлі, де він сховалися, починається потоп. Один з героїв у розпачі набирає свого батька, щоб роз'яснити ситуацію і попросити допомоги. Коли чоловік дізнається, що діти в небезпеці, він негайно починає діяти Єдиними відчайдушними, хто наважується йому допомогти, і відправитися в самий епіцентр катастрофи і є ті самі переслідувачі торнадо. Так, головний герой фільму разом з професійними мисливцями за торнадо відправляється в школу, щоб врятувати підлітків від вірної загибелі, але часу у них обмаль. Вирушаючи в самий центр шторму, герої навіть не підозрюють, що для когось з команди це подорож виявиться смертельним. Професіонали тим часом, спостерігаючи за даними торнадо стверджують, що такого сильного і потужного шторму, вони не бачили за всю свою кар'єру. Мало того, торнадо розділяється, і з однієї бурхливої​​, смертоносної стихії народжуються нові, не менш сильні епіцентри. Чи вдасться відчайдушним мисливцям за торнадо допомогти головному герою фільму, врятувати шкільних підлітків від вірної загибелі? Якої сили досягне торнадо? Хто виживе в цьому найнебезпечнішому пригоді? Все це телеглядач дізнається, подивившись карколомний пригодницький фільм-катастрофу «Назустріч шторму». 

Картина, неймовірно лякає своєю реалістичністю. Останнім часом, дуже частенько світ відчуває щось подібне. То в одному, то в іншому кінці планети люди стають жертвами стихійних лих. Тому побачене на екрані, змушує внутрішньо напружитися, і сподівається, що подібна катастрофа нас не торкнеться. Фільм насичений неймовірними спецефектами - зіткнення літаків, що літають машини, розламані будівлі.

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Фильм Навстречу шторму 2014 смотреть в HD / Фільм Назустріч шторму дивитись онлайн
Скачать бесплатно Фильм Навстречу шторму 2014 смотреть в HD / Фільм Назустріч шторму дивитись онлайн
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль