Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Человек-муравей 2015 в HD / Людина-мураха онлайн

Человек-муравей 2015 в HD / Людина-мураха онлайн
Жанр:Бойовик
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:3658


Краткое описание:

«Людина-мураха» - це ще один супергерой, створений компанією Marvel багато років тому. Мова у фантастичній картині піде про один вдалому і неймовірно складному експерименті, в результаті якого і з'являється людина-мураха. У центрі уваги - Хенк Пім, він справжній геній і талановитий вчений, що зробив значний прорив в області біохімії. Цей неймовірний експеримент відкриває йому двері у світ комах, нікому до цього не вдавалося зробити подібне, тепер Хенк може обмінюватися даними з комахами і навіть управляти ними.

Вся суть в тому, що вченому вдалося розробити особливу і єдину категорію часток, здатних змінювати розміри людини і предметів. Завдяки цій формулі, наш герой може змінюватися в розмірах, від звичайної людини в людини розмірами з мурашки. При всьому тому, що кінетична енергія залишається незмінною, а це найголовніше. З одного боку, це відкриття нічого корисного принести не зможе: люди не перестануть хворіти смертельними захворюваннями, екологія не стане краще і т.д.

Але насправді, зовсім скоро доктор Пім вступить в битву з сильними, небезпечними і непередбачуваними ворогами. І справитися з ними можна тільки з тією формулою, яка дозволяє встановлювати контакт з комахами і тим самим співпрацювати. Так, людина-мураха і його нові помічники потраплять в круговорот небезпечних пригод, спробують здолати ворогів і врятувати планету!

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Человек-муравей 2015 в HD / Людина-мураха онлайн
Скачать бесплатно Человек-муравей 2015 в HD / Людина-мураха онлайн
Похожие фильми:
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль