Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

РЕКЛАМА

загрузка...

СЕРІАЛИ

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

ПІЗНАВАЛЬНЕ

СТАТИСТИКА


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
загрузка...
Смотреть онлайн Бегущий в лабиринте: Испытание огнём 2015 в HD / Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем онлайн

Бегущий в лабиринте: Испытание огнём 2015 в HD / Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем онлайн
Жанр:Бойовик
Перевод:
Продолжительность:
Режиссер:
Переглядів:1228


Краткое описание:

Друга частина фільму, яку представляє режисер Уес Болл, стане більш цікавою і насиченою подіями. У першій частині Томас якимось дивним чином з'являється в незвичайному лабіринті, де, так само як і герой виявляються ще велике число підлітків. Вихід з лабіринту до появи Томаса шукався досить довго, але на шляху молодих людей весь час стояли дивні монстри, які вели на них полювання. Під керівництвом Томаса, група хлопців змогли врятуватися і знайти вихід, але як виявилося пізніше, це всього лише частина випробувань, які їм необхідно було пройти.

Таємна організація «ПОРОК», яка продовжує планувати дивні випробування, які коштують життя підліткам, продовжує випробовувати їх. У даній частині Томасу і його друзям необхідно буде перетнути пустелю, яка повна не менш небезпечними випробуваннями. Дивна невиліковна хвороба лютішає в пустелі. Заражаючи людей, абсолютно неможливо уявити яка поведінка у них варто очікувати, крім різних істот, які періодично нападають.

Кожен з героїв повинен буде вибирати між своїм життям, і життям друзів. Який вибір зроблять підлітки, і чи зможуть вони подолати спільно всі випробування?

Дивитись онлайн

Плеєр №2

Плеєр №3

Трейлер


Скачать бесплатно Бегущий в лабиринте: Испытание огнём 2015 в HD / Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем онлайн
Скачать бесплатно Бегущий в лабиринте: Испытание огнём 2015 в HD / Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем онлайн
загрузка...
Діліться з друзями!

Отзывы от

зарегистрированных пользователей

или

от пользователей Вконтакте

Имя *:
Email:
Код *:
Код вконтакте
Авторизаціяна нашому сайті
Логін
Пароль