Головна Фільми онлайн Серіали онлайн Телепередачі онлайн Пізнавальні відео TV-online

Фільми по категоріям:
Музыка по жанрам:
Лига Смеха 2 сезон / Ліга Сміху 2 сезон всі випуски

Лига Смеха 2 сезон / Ліга Сміху 2 сезон всі випуски

Студія Квартал 95 - відомі українські гумористи в 2016 році запланували продовжити власну розробку українського гумористичного телешоу Ліга сміху. Володимиром Зеленським та його колеги в програмі Ліга сміху 2 сезон вирішили відтворити все найкращі і позитивні сторони відомої всім без винятку програми КВН, який люблять дивитися всі. Нові випуски Ліга сміху 2 сезон це такий собі, новий, своєрідний український КВН який в основному розрахований на українського глядача. Протягом всього проекту Вас чекає море гумору і смішних, комічних ситуацій. Тепер, у простих, звичайних гумористів з різних куточків України є можливість вийти на велику сцену, до цього вони отримали схвалення своєї комічності на роботі, вдома, в інституті, і ось настав найважливіший в їх житті момент - виступ перед усією країною. За кожною командою буде закріплений свій що називається наставник, учитель який і буде супроводжувати її протягом усіх випусків проекту. Чемпіонат України з гумору триває, Вас чекають нові випуски при перегляді яких Ви будете дуже довго і багато сміятися.
Одруження наосліп всі випуски / Женитьба вслепую

Одруження наосліп всі випуски / Женитьба вслепую

На телеканалі "1 + 1" стартує нове романтичне реаліті-шоу "Одруження наосліп". Цей соціальний експеримент постарається створити ідеальну пару, кожен з якої до початку проекту один про одного нічого не знали. Експерти проекту "Одруження наосліп" - це психолог Єгор Тополов, лав-коуч Світлана Митрофанова, астролог Олексій Котенко зроблять багато розрахунків, щоб звести дві половинки в одне ціле. Молоді пари вибираються з тих, у кого, як кажуть, за плечима вже є досвід по створенню сім'ї, який не увінчався успіхом. Для того, щоб це не повторилося, експерти пропонують героям проекту "Одруження наосліп" пройти безліч тестів, крім стрес-тестів вони включають в себе і тести на сумісність, а саме: сексуальна, психологічна, емоційна і астрологічна. Крім усього цього кожен з учасників проаналізує разом з експертами свої помилки минулого, і на проекті вони почнуть змінюватися. Як вже було сказано, шоу "Одруження наосліп" є соціальним експериментом і тому творці його відразу попереджають про те, що успіх навіть самої ідеальної пари залежить тільки від самих героїв, на скільки вони вміють один одного чути, а також як вони готові змінитися. Автори проекту "Одруження наосліп" впевнені в тому, що кожен телеглядач після перегляду цього шоу отримає для себе якийсь цінний досвід, хоча б тому, що в комусь можна побачити себе самого, а також своє ставлення до своєї другої половинки. Саме це і є головною ідеєю проекту, можливо таким чином він допоможе запобігти помилкам, які дуже часто виникають у молодих пар. Всі випуски шоу "Одруження наосліп" ви зможете подивитися у нас на сайті
Сердца трех 2 (2015) смотреть онлайн / Серця трьох 2 сезон онлайн всі випуски

Сердца трех 2 (2015) смотреть онлайн / Серця трьох 2 сезон онлайн всі випуски

Судячи з усього, жіноча половина української публіки перенаситилася шоу на кшталт Холостяк, в яких чоловік вибирає претендентку на звання своєї дружини з сотень інших, а тому велику популярність отримало шоу Серця трьох з Машею Єфросиніною, яке ось уже другий рік виходить на Новому каналі.В рамках проекту головними героїнями стають три дівчини, кожна з яких відрізняється від іншої по-всьому, починаючи з віку і зовнішнього вигляду, і закінчуючи стилем і хобі, але обєднує їх одне - бажання знайти другу половинку, яке і привело їх на шоу. Кожна з героїнь шоу онлайн вибирає пару претендентів з декількох десятків чоловіків, які прийшли боротися за серце однієї з трьох красунь. Суворий відбір, який триває цілих три місяці, дозволить дівчатам визначитися з двома найбільш підходящими кавалерами, саме з ними учасниці поїдуть відпочивати в екзотичну країну, де і вирішиться доля їх подальшої особистому житті, оскільки з двох претендентів кожній дівчині необхідно буде вибрати лише одного. Протягом всієї телепередачі, учасниці радяться один з одним і діляться своїми переживаннями, так що під кінець шоу кожна з них залишає Серця трьох 2 сезон не тільки з обранцем, а й з двома хорошими подругами.

  • Вона не могла інакше онлайн всі серії
  • Пастка (2013) онлайн всі серії
  • СЕРІАЛ ПОЦІЛУНОК! 2 СЕЗОН (НОВА ІСТОРІЯ) ВСІ СЕРІЇ ОНЛАЙН
  • Авторизаціяна нашому сайті
    Логін
    Пароль